Jak bojovat proti špatné náladě?

14. prosince 2016 v 18:16 | Terez
Ahojky :)
Vzhledem k tomu, že na tomto blogu nebudou jenom recenze na kosmetiku, ale i DIY, Tipy, Triky, Rady a také pár článku z modního světa. Vzhledem k tomu, že už máme málem polovinu prosince a jak už to tak bývá tak zima je období špatné nálady. I když my už máme venku sníh, (do komentáří mi napište, jestli je i u vás už sníh) tak před většinu dne je tma a zima a proto jsem se rozhodla, že se dnes s vámi podělím o pár mých rad, jak se zbavit špatné nálady.

1. Hudba
Hudba je pro mě vždy 100 % odpočinek. Ráda si pustím hudbu a jen tak ležím na posteli a projíždím instagram. Řekla bych, že každý který hraje na nějaký hudební nástroj a baví ho to, se při tom dokáže i odreagovat. Já hraji sedmým rokem na klavír a často si k němu jen tak sednu a zahraji si písničku, která se mi zrovna líbí.

2. Vana či sprcha
Vodu já vnímám jako prostředek, který ze mě smije všechny známky únavy a stresu. Voda uvolňuje svaly a proto po náročném dni se horká vana vždy hodí. Já osobně jsem velný zavislák na pěnách do koupele, koupelových bomb a solí. Myslím, že takových závisláků je tady víc...

3. Pečení
Tohle asi bude znít nejvíc divně, ale přizmejme si, že Vánoce jsou i o jídle. Vůně cukroví, která se vždy line celým domem mě zaručeně uklidní a rozveselí. Hrozně ráda peču curkroví a poté zdobím. Každý rok, ten krásý pocit s cukrovím v ruce u vánočního stromečku.. Na to se už hrozně těším!

4. Balení a vyrábění dárků
Na vánocích mám vždy radost, když dám někomu dárek, který se mu líbí. Zrovna dneska jsem chystala vánošní dárek pro svou kamarádku. Vyráběla jsem DIY levandulovou pleťovou masku, na kterou v blízké době najdete na blogu i recept. Dalit dárky, je vždy naprosto úžasné a dokáže to zvednout náladu. :)

5. Sport
Já sport k životu nutně potřebuji a u mě je nejčastěji špatná nálada způsobená právě nedostatkem sportu. Sportovně šermuji fleretem a naprosto ten sport miluji... Každému, kdo má špatnou náladu bych doporučila ať si jde apoň zaběhat.

Tohle by bylo k tomuto kratičkému článečku vše. :) Myslím, že se v mých radách hodně z vás najde. Napište mi do komentářů co pomáhá vám a užívejte Adventní čas :)

Terez
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama